Yıllık Hazırlama Süreci

Mezuniyet Yıllığına sahip olmanız için önünüzde sadece 10 adımlık bir süreç var. Bu sürecin sonunda okul yıllarınızın anılarını dilediğiniz zaman size hatırlatacak Mezuniyet Yıllıklarınız sizlere teslim edilmiş olacak.


Profesyonel ekibimiz ile kurumsal bir çalışma yürüteceğiniz bu süreci sizler için detaylandırıyoruz:


1- YILLIK SUNUMU YAPILIR

İnternet Sayfamızdan bizlere ulaşarak sizlere Mezuniyet Yıllığı Sunumu yapmamızı talep edebilirsiniz. Sunumumuzda sizlere mezuniyet yıllığı süreci hakkında detaylı bilgiler verirken siz örnek mezuniyet yıllıklarını, kapak çeşitlerini, tasarım örneklerini, interaktif yıllıkları ve fotoğraf albümlerini sizlerin beğenisini sunmaktayız.

Eğer dilerseniz sizleri dilediğiniz yerden araçlarımızla alarak ofisimize getirebilir, siz kahvelerinizi içerken size rahat ve ferah bir ortamda sunum yapabiliriz. Sunum bitiminde sizleri tekrar dilediğiniz yere araçlarımızla bırakarak zaman kaybetmememizi sağlamaktayız.

2- SÖZLEŞME İMZALANIR

Bizler sizlere sunum sırasında verdiğimiz bütün sözleri hukuki bir zeminde garanti etmek için Mezuniyet Yıllığı hazırlama sürecinin tüm adımlarını içinde barındıran bir sözleşme imzalamaktayız. Bu sözleşme sayesinde sahip olmak istediğiniz mezuniyet yıllığının hazırlanması sürecindeki tüm haklarınız garanti altına alınır.

3- ÖĞRENCİ LİSTESİ ALINIR

Sözleşmemizi imzaladık ve artık çalışmaya başlama zamanı…

Sizden sizi yormayacak bir isteğimiz olacak: Öğrenci Listesi

Arkadaşlarınızın internet üzerinden yazı yazmalarını sağlamak amacıyla İsim ve Soy isimlerini, E-posta adreslerini ve eğer SMS yolu ile süreç içerisinde duyurulardan haberdar olmak istiyorlarsa GSM numaralarını bir Excel dosyası halinde sizden talep etmekteyiz.

4- ŞİFRELER VERİLİR

Bizlere verdiğiniz öğrenci listesinde yer alan tüm öğrencilerin e-posta adreslerine ve cep telefonlarına şifrelerini iletiyoruz. Artık herkes arkadaşlarına anı yazılarını yazmak için www.imzayillik.com adresin üzerinden sisteme giriş yapabilirler.

Yıllık Komitesi üyeleri için öğrenci hesabı dışında bir de yönetici hesabı açılmaktadır ve ilgili şifreler kendilerine iletilmektedir. Yönetici hesabı sayesinde sistem arkadaşlarınızın yükledikleri tüm içerikleri takip edebilirsiniz ve şifresini unutan arkadaşlarınıza bilgi verebilmek gibi sizi ve arkadaşlarınızı süreç içerisinde rahatlatacak birçok işlem yapabilirsiniz.

5- YAZILAR TOPLANIR

Şimdi Anı Yazısı yazma zamanı…

Şifrelerinizle ile www.imzayillik.com adresinden yazılarınızı yazacağınız www.anndac.com sistemine giriş yaptınız. Bu sitede arkadaşlarınıza anı yazısı yazabilir, size yazılan yazıları düzenleyebilir, fotoğraf ve mp3 dosyası yükleyebilirsiniz.

Birlikte kararlaştırdığımız anı yazısı yazma tarihinden sonra ise sistem öğrenciler için kapanmaktadır ve yöneticiler yazıların son kontrolünü yaparak bizlere onay vermektedirler.

6- FOTOĞRAF ÇEKİMİ YAPILIR

Fotoğraf çekimleri her ne kadar bu listemizin 6. Adımında yer alsa dahi, sizin uygun olduğunuz ilk hafta yapılmaktadır. Fotoğraf çekimleri stüdyo çekimlerini ve okul dış çekimlerini kapsamaktadır. Bunlar dışında talep etmeniz halinde mezuniyet töreninizin, balonuzun ve tüm etkinliklerinizin çekimlerini profesyonel ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

7- TASARIM HAZIRLANIR

Yazılarınızı yazdınız, fotoğraflarınız çekildi; artık sayfa tasarımlarınızı hazırlama zamanı. Tasarım uzmanımız sizden bir randevu talep ediyor ve sizinle yapacağı kısa bir görüşme neticesinde okulunuzun ve daha önemlisi sizin dönemizin tarzını kitap yıllığa yansıtabilecek bir tasarım

Üzerinde çalışmalara başlanıyor.

8- PROVA ONAYI VERİLİR

Fikirlerinizi alarak hazırladığımız tasarım ile birlikte tüm mezuniyet yıllığınızı A’dan Z’ye tasarlayarak bir çıktısını alıyor ve baskı sürecine başlamadan önce sizlerin onayına sunuyoruz.

İşte yıllık sürecinin en önemli adımı tam olarak burası…

Sizlere sunduğumuz yıllık provasını dikkatlice inceliyor ve düzeltilmek, değiştirmek istediğiniz her şeyi belirtiyorsunuz. Bu aşamadaki isteklerinizi dikkate alarak gerekli değişiklikleri yapıyoruz ve sizlere son provayı sunuyoruz ve onayınızı rica ediyoruz.

9- BASKI YAPILIR

Onayını verdiğiniz sayfalarınız 4 renkli ofset makinelerimizde basılmaya başlanır. Bu süreçte aynı zamanda birlikte karar verdiğimiz yıllık kapaklarınız hazırlanmaktadır.

10- TESLİMAT YAPILIR

Yorucu ama zevkli geçen bu sürecin son adımındayız. Sizler için hazırladığımız mezuniyet yıllıkları özel ambalajlarıyla birlikte okulunuza teslim edilmektedir.